0

Wyniki zawodów zobacz archiwum

Zawody Rozpoczęcie Wakacji - wyniki

Wyniki zawodów | 2022-06-27 | Publikujący: Koło Nr 11 w Ćmielowie

Wakacje rozpoczęte. Na Topiołkach rozpoczęło je wraz z Kołem PZW Nr 11 w Ćmielowie 20 adeptów wędkarstwa. W upalnej aurze i rodzinnej atmosferze łowili metodą spławikową, wnukowie, dzieci, rodzice i dziadkowie. Nagrody w kategorii 4- 9 lat zdobył Natan Motyła, Krzysztof Szczepański i Laura Fundowicz, w starszej 10 – 14 lat najlepsi byli Filip Koryciński, Elena Motyła i Sebastian Budzeń. Ogromnego pluszowego karpia za złowienie najdłuższej ryby dostał Filip Koryciński. Wszyscy pozostali wędkarze za wspaniałą postawę w trakcie zawodów otrzymali ...... więcej

Wyniki zawodów "O Puchar Burmistrza Ćmielowa" 28.05.2022

Wyniki zawodów | 2022-05-28 | Publikujący: Koło Nr 11 w Ćmielowie

W rozegranych 28.05.2022r. w wietrznej, a czasami prawie sztormowej pogodzie, zawodach „ O Puchar Burmistrza Ćmielowa” brało udział 24 zawodników ( w tym jedna wędkarka!). Ryby brały, choć nie w każdym miejscu Topiołek i nie każdemu. Punktowało 17 zawodników. Puchar – z rąk samej Pani Burmistrz Ćmielowa – Joanny Suski odebrał przede wszystkim zwycięzca – Damian Zawadzki (5240pkt.), II – również nagrodzone przez Panią Burmistrz pucharem i talonem miejsce zajął Tadeusz Bojakowski (4150pkt.). Puchar i talon za III ...... więcej

Spinningowe Mistrzostwa Koła 15.05.2022 - wyniki

Wyniki zawodów | 2022-05-15 | Publikujący: Koło Nr 11 w Ćmielowie

W rozegranych na Topiołkach Spinningowych Mistrzostwach Koła brało udział 15 zawodników. Ryba współpracowała - szczególnie szczupaki i okonie. Spinningowym Mistrzem Koła został Artur Mrozowicz, I wicemistrzem - Tomasz Bajak, II wicemistrzem Andrzej Wójcikowski. Kolejne miejsca nagrodzone talonami do sklepu wędkarskiego zajęli - IV - Damian Zawadzki, V - Marcin Bukała. Szczęście w losowaniu nagrody miał też Rafał Zawadzki. Gratulujemy!... więcej

Puchar Topiałek - Wyniki

Wyniki zawodów | 2022-05-04 | Publikujący: Koło Nr 11 w Ćmielowie

Dziś nad zbiornikiem Topiołki odbył się finał zawodów wędkarskich o "Puchar Topiołek Ćmielowskich 2022". Zawody rozegrano w dwóch dyscyplinach: spinning i spławik. Puchar Topiołek zdobył Tomasz Bajak, który zajął pierwsze miejsce Kolejne przedstawiają się następująco: III miejsce - Zawadzki Rafał III miejsce - Wójcikowski Andrzej IV miejsce - Bojakowski Tadeusz V miejsce - Rutkowski Bogdan VI miejsce Zawadzki Damian Nagrody i puchary zwycięzcom wręczyły Burmistrz Ćmielowa Joanna Suska oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej w Ćmielowie Krystyna ...... więcej

Feederowe Mistrzostwa Koła 10.04.2022 - wyniki

Wyniki zawodów | 2022-04-11 | Publikujący: Koło Nr 11 w Ćmielowie

10.04.2022r. na Zbiorniku Topiołki odbyły się Feederowe Mistrzostwa Koła Nr 11 w Ćmielowie. Karpie po tygodniowym odpoczynku brały nieźle, choć nie wszystkim. Mistrzem Koła został Bogdan Rutkowski (5200pkt.) I Wicemistrzem Marcin Bukała (4930pkt.) II Wicemistrzem Piotr Wiśniewski (4860pkt.). Kolejne, nagrodzone talonami do sklepu wędkarskiego miejsca zajęli Paweł Bojakowski, Jerzy Głąb i Piotr Krzemień. Jeden talon losowany był wśród wszystkich uczestników - szczęście tym razem miał Henryk Kotwica. Dziękujemy za udział, zapraszamy na kolejne zawody.... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Koła 27.03.2022 wyniki

Wyniki zawodów | 2022-03-28 | Publikujący: Koło Nr 11 w Ćmielowie

Sezon zawodów wędkarskich został otwarty. W inauguracyjnych Spławikowych Mistrzostwach Koła brało udział 27 wędkarzy. Mistrzem Koła został Andrzej Stąporek, pierwszym Wicemistrzem Piotr Wiśniewski, drugim Wicemistrzem Rafał Zawadzki. Punktowało 13 zawodników. Gratulujemy. Po zawodach do wody został dodany środek odkażający, w związku ze stwierdzeniem przypadków pleśniawki.... więcej

Jesienna Płoć 23.10.2021 - wyniki.

Wyniki zawodów | 2021-10-24 | Publikujący: Koło Nr 11 w Ćmielowie

W kończących sezon wędkarski zawodach "Jesienna płoć", które odbyły się 23.10.2021r. na zbiorniku Topiołki wzięło udział 24 zawodników. Mimo niedawnego zarybienia ryby brały zmiennie i nierównomiernie. Zwyciężył, łowiąc 5 karpi, w tym najdłuższą rybę zawodów - karpia 42cm, Henryk Kotwica, drugi był Paweł Stachera, trzeci Tadeusz Bojakowski - oni dostali puchary i talony do sklepu wędkarskiego. Talony dostali też zdobywcy miejsc 4- 6 odpowiednio - Marcin Szczepański, Piotr Wiśniewski i Marek Pora. Medalem został też nagrodzony ...... więcej

Zawody spinningowe 10.10.2021r. - wyniki

Wyniki zawodów | 2021-10-11 | Publikujący: Koło Nr 11 w Ćmielowie

W rozegranych 10.10.2021r. na Wiśle w Piotrowicach,przy pięknej, choć rześkiej pogodzie, zawodach spinningowych brało udział 9 zawodników. Ryby łowiono raczej niewymiarowe, jedyną wymiarową rybę - bolenia- złowił Maciej Stefański, wygrywając tym samum zawody. Gratulujemy!... więcej

Zawody gruntowe Topiołki 12.09.2021 - wyniki.

Wyniki zawodów | 2021-09-12 | Publikujący: Koło Nr 11 w Ćmielowie

W zawodach gruntowych, które odbyły się na Topiołkach 12.09.2021r. brało udział 16 zawodników. Ryba współpracowała średnio, głównie łowiono leszcze, trafił się amur i jaź. Zawody wygrał Paweł Stachera - 3980 pkt, drugi był Łukasz Stąporek, trzeci Marek Pora - zawodnicy z podium otrzymali puchary i talony na wędkarskie zakupy. Talonami zostali też nagrodzeni zawodnicy do 6 miejsca - czwarty wynik uzyskał Tadeusz Bojakowski, piąte Mariusz Ziółkowski, szóste Piotr Mendyk. Wszystkim dziękujemy za udział, zwycięzcom gratulujemy.... więcej

Zawody dla dzieci Zakończenie wakacji - wyniki

Wyniki zawodów | 2021-08-29 | Publikujący: Koło Nr 11 w Ćmielowie

29.08.2021r. na zbiorniku Topiołki zakończyliśmy wraz z młodymi wędkarkami i wędkarzami tegoroczne wakacje. W zawodach uczestniczyło 19 zawodników. Podzieleni byli na 2 kategorie - młodszą do 11 lat i starszą od 11 do 18. W starszej kategorii najlepsze miejsca zajęli, otrzymując puchary: Dominik Olszewski, Filip Koryciński, Szymon Niewadzi i Klaudia Szczepańska. W młodszej Franciszek Stąporek, Natan Motyła, Kacper Borowiec, Krzysztof Szczepański, Kacper Paszyński i Piotr Koryciński. Wszyscy zawodnicy otrzymali z rąk Burmistrz Ćmielowa - Joanny Suski, ...... więcej